AKTUALNOŚCI

Rodzinny diesel w automacie
Wychodząc na przeciw Państwa wymaganiom, wprowadziliśmy do oferty rodzinnego diesla z automatyczną skrzynią biegów.
O FIRMIE

Własne auto daje możliwość przemieszczania się z jednego miejsca do drugiego w szybki i wygodny sposób. Nie trzeba wyczekiwać na przystanku na dany numer autobusu ani dostosowywać planu dnia do rozkładu jazdy środków transportu komunikacji miejskiej. Podróżowanie po dużych miastach bardzo często związane jest z koniecznością zaplanowania tzw. przesiadek, czyli jazdy kilkoma autobusami do wybranego punktu, nie zawsze czas przyjazdu jednego jest zsynchronizowany z czasem odjazdu kolejnego, dlatego taki sposób podróżowania bywa bardzo uciążliwy. Wygodnym rozwiązaniem jest wypożyczenie samochodu. Wbrew pozorom nie jest to drogie rozwiązanie, a bardzo praktyczne. Wypożyczalnia samochodów Gdańsk oferuje auta na dowolnie wskazany przez Państwa termin. Może być to wynajem na jedną dobę lub na kilka w zależności od potrzeb klienta.  Atrakcyjne stawki od siedemdziesięciu złotych sprawiają, że wynajem auta zwłaszcza na podróż dla całej rodziny jest bardzo korzystne. Wypożyczalnia samochodów Gdynia to kolejny punkt naszej
firmy w którym mogą Państwo wypożyczyć auto i swobodnie zwiedzać trójmiejską aglomerację. Jest to bardzo dobre rozwiązanie zarówno na okres wakacyjno-urlopowy jak również na spotkania biznesowe. Nie chcąc tracić czasu na dojazd wiele osób decyduje się na przelot samolotem. Specjalnie dla tej grupy klientów działa nasza wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko w której odbiór auta odbywa się bezpośrednio na lotnisku. Nie trzeba nigdzie dojeżdżać ani zamawiać taksówki, aby dostać się do wypożyczalni. Dzięki naszym usługom wynajem auta jest szybki i prosty. Wypożyczalnia samochodów airport Gdańsk to nowoczesne rozwiązanie na miarę XXI wieku i udogodnienie pozwalające Państwu cieszyć się urokami zaplanowanej podróży.  

Posiadamy szeroką ofertę aut, zarówno z manualną jak i automatyczną skrzynią biegów. Oferowane przez nas samochody mogą być wypożyczone zarówno na spotkania biznesowe jak i przewóz rodziny z dziećmi. Wypożyczalnia samochodów Sopot jak i pozostałe nasze punkty dysponują nowymi lub kilkuletnimi autami, które są regularnie serwisowane. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na wysoki komfort jazdy oraz bezawaryjność oferowanych przez nas pojazdów.
Dogodne warunki umowy oraz długość jej trwania dostosowane do potrzeb klienta to kolejne plusy na jakie mogą liczyć nasi kontrahenci. Dzięki naszej ofercie mogą Państwo dostosowywać transport do Waszych potrzeb i planów, a nie plany i potrzeby do transportu. Wypożyczenie auta to wygodne i tanie rozwiązanie.

Obsługujemy firmy i klientów indywidualnych.
Wystawiamy faktury dla firm ubezpieczeniowych w celu refundacji kosztów wynajmu z OC.

Wypożyczamy samochody na terenie:

  • Trójmiasto: Gdańsk, Sopot, Gdynia
    (również lotnisko w Gdańsku im. Lecha Wałęsy - Rębiechowo w Gdańsku)
  • cała Polska

Naszym atutem jest dostarczanie samochodów do Klienta.

Oferty przygotowujemy indywidualnie w zależności od długości czasu najmu, ilości przejechanych kilometrów.

Oferujemy niemieckie marki samochodów.

Zapewniamy fachową obsługę, atrakcyjne ceny (ubezpieczenie w cenie) i możliwości uzyskania rabatów dla stałych klientów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę.

Zapraszamy do współpracy z naszą wypożyczalnią aut.